Wyróżnione programy w softpage.pl

NAJCZĘŚCIEJ POBIERANE

Sterownik do kamery internetowej Creative Live!... Creative Live! Cam Vista IM (VF0260) 
[31722] 
Sterownik do kamery internetowej Creative Live!...
Fun Billboard CE to darmowy program, wyświetla... Fun Billboard 2.5.0.41 
[18289] 
Fun Billboard CE to darmowy program, wyświetla...
Sterownik do kamery internetowej Creative Live!... Creative Live! Cam Vista IM (VF0420) 
[12843] 
Sterownik do kamery internetowej Creative Live!...
DWG TrueConvert to bezpłatny program, służą... DWG TrueConvert 2010 
[11148] 
DWG TrueConvert to bezpłatny program, służą...
Sterownik do głośników Creative Inspire T610... Creative Inspire T6100 
[10801] 
Sterownik do głośników Creative Inspire T610...
Waterfox 28.0 już dostępny! Drukuj Email

Dodany przez: Redakcja   
Poniedziałek, 07 Kwiecień 2014 18:00

Waterfox 28.0 już dostępny!Waterfox to przeglądarka internetowa, która powinna zainteresować posiadaczy 64-bitowych systemów operacyjnych. Pozwala ona na pełne wykorzystanie tego typu technologii. Waterfox został stworzony przy użyciu kompilera C++ Intela, z następującymi optymalizacjami: Intel's Math Library, SSE3, AVX dla procesorów, jemalloc, Profile-Guided Optimisation oraz /O3 switch. Przeglądarka nazywana jest "64-bitowym Firefoxem" i trzeba przyznać, że mamy niemal pełną kompatybilność z oryginałem. Wszystkie popularne wtyczki pod "liska" (jak AdBlock) działają bez zarzutu na Waterfoxie, a dodatkowo możemy zaimportować do niego takie rzeczy jak zakładki czy hasła i loginy z FF. Jedyny problem może występować z wtyczkami Java, Flash i Silverlight - wówczas należy po prostu zainstalować ich 64-bitowe wydania.

Tagi: internet | program | przeglądarka internetowa | waterfox | wersja stabilna

Czytaj cały artykuł
 
Premiera CorelDRAW Graphics Suite X7. Co w nim znajdziemy? Drukuj Email

Dodany przez: Redakcja   
Niedziela, 06 Kwiecień 2014 11:05
Premiera CorelDRAW Graphics Suite X7. Co w nim znajdziemy? Firma Corel poinformowała o wprowadzeniu na rynek pakietu CorelDRAW Graphics Suite X7, najnowszej wersji swojego sztandarowego pakietu programów graficznych. Dzięki modernizowanemu i bardzo elastycznemu interfejsowi użytkownika pakiet można dostosować do własnego sposobu pracy, co pozwala zwiększyć efektywność na każdym etapie projektowania.
Corel podkreśla, że zmiany, które zobaczymy w nowym oprogramowaniu to efekt konsultacji z grafikami. Zwrócono większą uwagę na potrzeby klientów i wymagania współczesnego rynku, gdzie kładzie się duży nacisk na szybkość i elastyczność.
W rezultacie opracowano nowy, przejrzysty interfejs użytkownika, mniej kolorowy (zmiany dają się zauważyć również w oszczędnym graficznie wyglądzie nowego pudełka), mamy też różne obszary robocze do wyboru oraz udoskonalone opcje wypełnień.

Tagi: Corel | CorelDRAW Graphics Suite X7 | grafika | pakiet graficzny

Czytaj cały artykuł
 
Nowa funkcja w Gmailu. Wysyłaj wiadomości bez znajomości adresu Drukuj Email

Dodany przez: Redakcja   
Niedziela, 12 Styczeń 2014 19:45
Nowa funkcja w Gmailu. Wysyłaj wiadomości bez znajomości adresu Google zrobiło kolejny krok mający na celu integrację swoich usług. W tym przypadku Gmaila i Google+. E-maila wyślemy także do tych osób, które nie udostępniły nam adresu swojej skrzynki pocztowej.
Rozwiązanie wprowadzone przez Google może być alternatywą dla usługi Hangouts, a więc komunikatora zintegrowanego z Google+.
Jeśli ktoś jest w naszych kręgach w Google+, a nie mieliśmy do tej pory przyjemności wymienić się adresami e-mail, dostajemy możliwość wysłania mu wiadomości za pomocą naszej skrzynki pocztowej w Gmailu. Google nie udostępni nam adresu pocztowego tej osoby, ale dostarczy jej wiadomość. Jednorazowo. Gdy nasz mail zostanie zignorowany, nie będziemy mogli ponowić próby kontaktu.

Tagi: e-mail | Gmail | google | Google+

Czytaj cały artykuł
 
CES 2014: Koniec marki McAfee. Intel ma dość Drukuj Email

Dodany przez: Redakcja   
Wtorek, 07 Styczeń 2014 18:43
CES 2014: Koniec marki McAfee. Intel ma dośćIntel ogłosił, że w ciągu najbliższego roku w całości wycofa wszystkie znaki handlowe pakietu McAfee Security, zastępując je marką Intel Security.

Powstałą w 1987 roku firmę McAfee, jednego z najbardziej znanych producentów oprogramowania antywirusowego, w lutym 2011 w całości przejął Intel. Tymczasem niespodziewanie podczas targów CES 2014 CEO Intela, Brian Krzanich, ogłosił, że firma rozstaje się z nazwą "McAfee" i do końca 2014 roku w całości zastąpi ją marką Intel Security.
 

Tagi: antywirus | CES 2014 | McAfee | program

Czytaj cały artykuł
 
Czego się spodziewać po CES 2014? Drukuj Email

Dodany przez: Redakcja   
Poniedziałek, 06 Styczeń 2014 17:08
Czego się spodziewać po CES 2014?Czego możemy się spodziewać na nadchodzących targach CES 2014? Wielu producentów już wcześniej ujawniło targowe premiery. Oto krótki przegląd tego, co niebawem będą mogli na własne oczy zobaczyć odwiedzający w dniach 7-10 stycznia 2014r. w Las Vegas.

105-calowy gigant Ultra HD marki LG, zaanonsowany przez koreańskiego producenta w połowie grudnia zostanie pokazany światu właśnie na targach w Las Vegas. To największy zakrzywiony ekran Ultra HD. Pogłoski mówią, że taki sam twór zamierza zaprezentować największy konkurent LG - Samsung.
 

Tagi: CES 2014 | Lenovo | smartfon | sony | technologie

Czytaj cały artykuł
 
Pierwsza cyfrowa biblioteka Drukuj Email

Dodany przez: Redakcja   
Poniedziałek, 06 Styczeń 2014 16:24
Pierwsza cyfrowa bibliotekaW San Antonio, w stanie Teksas, władze miasta otworzyły bibliotekę, w której jej klienci nie zobaczą na półkach ani jednej książki. Wszystko odbywa się całkowicie cyfrowo.
BiblioTech to pierwsza na świecie, 100-procentowo cyfrowa biblioteka publiczna. W gmachu wartym 2,3 miliona dolarów nie znajdziemy jednak ani jednej książki do wypożyczenia. Nie brakuje tam jednak komputerów, tabletów i czytników e-booków. BiblioTech wyglądem przypomina nieco sklep Apple Store. Bibliotekarze ubrani są w „tematyczne” koszulki i bluzy, a w środku znajdziemy komputery iMac i iPady.

Tagi: cyfrowa biblioteka | e-book | iPad | komputer | tablet

Czytaj cały artykuł
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 6 z 175

PROGRAMY, STEROWNIKI, GRY - TOP DNIA

darmowe programy, programy, download,  dobre programy, dobreprogramy, instalki, programy do pobrania, darmowe gry do pobrania za darmo,  freeware, shareware, emule, bearshare, turboxp, nero, download, darmowe gry download programy najnowsze programy, norton anti-virus, download
Liczba programów : 10101
Liczba artykułów : 1056
Liczba poradników : 360
Liczba terminów IT : 407
Osób online: 54 gości