Na tej stronie pobierzesz program:

Mój Komputerowy Dietetyk 2.0.3

Opis:
Program do komponowania, rejestracji i kontroli posiłków Mój Komputerowy Dietetyk, jest niezbędnym i niezastąpionym narzędziem dla osób stosujących modele żywienia oparte na kontroli zawartości w posiłkach takich parametrów jak:
białka, tłuszcze, węglowodany, kalorie, indeks glikemiczny, wymiennik węglowodanowy. Nadaje się idealnie dla diabetyków, sportowców, osób stosujących 'Żywienie Optymalne', dietę Montignac'a, dowolny typ diety odchudzającej opartej na kontroli kalorii w posiłkach, jak również diety lecznicze.
    
Dodatkowa możliwość rejestracji aktywności fizycznej i kontroli bilansu energetycznego jest bardzo atrakcyjna dla osób odchudzających się, a poręczny kalendarz wzbogacony jest o możliwość rejestracji wagi ciała.
Program  Mój Komputerowy Dietetyk oparty jest na modyfikowalnym zbiorze produktów z podaną zawartością białka, tłuszczu, węglowodanów, WW i kalorii w 100 gramach produktu. Lista z zawartością prawie tysiąca artykułów  jest dostarczana łącznie z programem, i można ją dowolnie rozszerzać uzupełniając  według indywidualnych zapotrzebowań poprzez dopisywanie kolejnych produktów. Produkty jednoskładnikowe, o znanych parametrach można wprowadzać bezpośrednio, program ma również możliwość komponowania produktów złożonych i zapisywania ich pod własną nazwą.

W parametrach systemu Mój Komputerowy Dietetyk można wprowadzić założone dla siebie ograniczenia dziennego spożycia, program, podczas wprowadzania dziennego menu, na bieżąco wylicza sumy wprowadzonych pozycji i porównuje z zadanymi normami dziennymi. Wszystkie wprowadzone do systemu dzienne posiłki są zapamiętywane, istnieje więc naturalna możliwość przeglądania dotychczasowej historii żywienia, co jest szczególnie pomocne w przypadku konsultacji z lekarzem dietetykiem.
Data dodania:
23 May 2009 11:16:21
Data dodania:
17 May 2011 19:13:48
Rozmiar:
4.6 MB
Pobrań:
1919
Licencja:
Shareware
Wersja:
2.0.3
Autor:
Alpha-Net Software
Strona WWW:
Kliknij aby odwiedzić stronę

Pobierz program: Mój Komputerowy Dietetyk 2.0.3 Pobierz