Na tej stronie pobierzesz program:

Druczek X2

Opis:
Druczek to doskonały program dla małej i średniej firmy. Niezawodne narzędzie codziennej pracy, każdego dnia używany przez tysiące małych firm w całej Polsce. Wszystko, czego potrzebujesz - od prowadzenia małego biura po rozliczenia podatkowe. Doskonała obsługa zakupów, magazynu, zamówień i sprzedaży.

Druczek od samej nazwy aż do ostatniego bajtu jest sympatyczny i elegancki. W pełni po polsku, od początku tworzony w Polsce i w pełni dopasowany do polskich przepisów podatkowych. Masa funkcji i możliwości w przejrzystej formie. Czytelne i eleganckie wydruki druków pocztowych, bankowych, kasowych, kadrowych.

Druczek to też świetne narzędzie do codziennej obsługi firmy handlowej, usługowej lub produkcyjnej. Kompletna obsługa magazynu, zamówień i sprzedaży - ceny jednostkowe z 2 do 4 miejsc po przecinku, rabaty, marże i narzuty dla pozycji i dla całego dokumentu, fakturowanie w dowolnej walucie i stawce VAT. Ceny netto i brutto, wybór sposobu naliczania VAT, elastyczna gospodarka magazynowa z dziesięcioma magazynami + cennik usług.

Druczek to również kompletna obsługa sprzedaży wysyłkowej od importu zamówienia ze sklepu internetowego po wygenerowanie kompletu druków pocztowych. Eleganckie wydruki - faktury VAT i przelewy z kodem kreskowym, umowy, koperty, nalepki adresowe, komplet druków pocztowych, etykiety cenowe na towary i setki innych funkcji.
Data dodania:
23 Sep 2008 21:00:00
Data dodania:
16 Jan 2012 21:39:28
Rozmiar:
7.1 MB
Pobrań:
1916
Licencja:
Trial (testowa)
Wersja:
X2
Autor:
JZK
Strona WWW:
Kliknij aby odwiedzić stronę

Pobierz program: Druczek X2 Pobierz