Na tej stronie pobierzesz program:

Fotobaza 1.0

Opis:
Fotobaza to darmowy program do gromadzenia wielu obrazów (plików graficznych formatu JPG) w postaci pojedynczych plików - pakietów. Zdeponowane w pakietach obrazy mogą zawsze stać się ponownie plikami graficznymi.
Atutem programu jest możliwość szyfrowania pakietów. Dostęp do treści takiego pakietu będzie możliwy tylko w następstwie podania poprawnego hasła.
Z chwilą otwarcia wybranego pakietu jego poszczególne obrazy są przedstawione w postaci miniaturek na formatce (panelu) głównej programu. Po aktywacji opcji podglądu wybranego obrazu (pliku) powyższy obraz jest prezentowany na ekranie w jego rzeczywistych rozmiarach.
Obsługa programu sprowadza się do aktywacji odpowiednich opcji w widocznym u góry Menu. Opcje, kryjące się pod pozycją "Pakiet" pozwalają na tworzenie dowolnej ilości nowych pakietów oraz otwieranie pakietów już istniejących na dysku.
Występujące tam opcje zapisu umożliwiają utrwalanie dokonywanych w pakietach zmian. W wyniku aktywacji zapisu jawnego pakiet stanowi faktycznie uporządkowany zbiór wprowadzonych uprzednio plików JPG. W przypadku jego ponownego otwarcia pliki tego pakietu zostaną zilustrowane na panelu w postaci miniaturek i od tej chwili mogą być poddawane wszelkim operacjom edycyjnym.
Data dodania:
26 Jul 2010 20:31:06
Data dodania:
23 Aug 2013 19:41:46
Rozmiar:
830 kb
Pobrań:
1867
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
Wersja:
1.0
Autor:
Mulawa Andrzej
Strona WWW:
Kliknij aby odwiedzić stronę

Pobierz program: Fotobaza 1.0 Pobierz