Na tej stronie pobierzesz program:

Adobe Acrobat X Pro 10.1.4

Opis:
Adobe Acrobat to program przeznaczony do tworzenia i obróbki dokumentów w formacie PDF. Najnowsza wersja programu obsługuje wersje wszystkie wersje formatu do X-5.

Funkcje programu:
  • Konwertowanie lub skanowanie w celu uzyskania pliku PDF - oprogramowanie Adobe Acrobat X pozwala szybko i sprawnie konwertować oraz skanować dowolną zawartość w celu tworzenia plików PDF. Obsługuje między innymi dokumentypapierowe, wiadomości e-mail, zdjęcia, arkusze kalkulacyjne, strony internetowe oraz nagrania wideo zgodne z programem Adobe Flash Player. Umożliwia tworzenie i udostępnianie plików PDF przygotowanych do wyświetlania na urządzeniach przenośnych oraz smartphone.
  • Eksportowanie i edytowanie plików PDF - program pozwala łatwo edytować pliki PDF, a także szybko eksportować dokumenty PDF do formatów programów Word i Excel. W ten sposób czas nie jest marnowany na wielokrotne wprowadzanie informacji — można od razu przejść do używania zawartości. Oprogramowanie Acrobat X ogranicza występowanie błędów, poprawia wydajność i skraca czas realizacji projektów.
  • Łączenie plików z wielu aplikacji - nie trzeba już zaśmiecać cudzych skrzynek odbiorczych wieloma wiadomościami e-mail i załącznikami. Oprogramowanie pozwala opracowywać i dostarczać pliki PDF o profesjonalnym wyglądzie, które można łatwo wysyłać, otwierać, wyświetlać i przeglądać.
  • Większa wydajność i spójniejsze procesy - nowatorskie funkcje oprogramowania — ułatwiające między innymi opracowywanie złożonych projektów oraz przygotowywanie i przedstawianie materiałów o wysokiej jakości - przyspieszają pracę i poprawiają jej efekty.
  • Usprawnione recenzowanie dokumentów online - oprogramowanie przyspiesza gromadzenie opinii i zatwierdzanie dokumentów. Udostępnione recenzje dokumentów obsługiwane w trybie online oraz komentarze w plikach PDF ułatwiają uzgadnianie ważnych kwestii (i zapisywanie decyzji) na każdym etapie realizacji projektu.
  • Zbieranie danych za pomocą formularzy PDF obsługujących wypełnianie - czynności takie jak tworzenie, rozpowszechnianie oraz śledzenie interaktywnych formularzy PDF przypominających dokumenty papierowe są tak proste, że nie wymagają już pomocy działu informatycznego.
  • Ochrona plików i dokumentów PDF - łatwe w użyciu funkcje zabezpieczeń pozwalają chronić informacje poufne. Zastosowanie w dokumentach PDF haseł, podpisów cyfrowych oraz znaczników redakcyjnych pozwala budować niezawodne procesy pracy z materiałami cyfrowymi.
  • Zapewnianie zgodności ze standardami PDF i normami dotyczącymi dostępności - oprogramowanie pozwala uzyskać zgodność z przepisami oraz ze standardami obowiązującymi w dziale lub w firmie, a także przygotować dokumenty stosownie do potrzeb osób niepełnosprawnych.
  • Wyświetlanie, przeszukiwanie i udostępnianie plików PDF - pliki PDF mogą wyświetlać, przeszukiwać i drukować dowolne osoby korzystające z darmowego oprogramowania Adobe Reader. Dzięki temu można mieć pewność, że udostępnione pliki PDF będą dostępne dla współpracowników i klientów dokładnie w zamierzonej formie — niezależnie od platform, przeglądarek, urządzeń i formatów plików.
Wersji testowej programu można używać bez ograniczeń przez 30 dni. Jak wszystkie programy Adobe, wersję testową Acrobata X można pobrać ze strony producenta po uprzednim zalogowaniu się na konto Adobe lub darmowej rejestracji.
Data dodania:
19 Dec 2010 21:45:05
Data dodania:
28 Aug 2012 13:19:18
Rozmiar:
-
Pobrań:
1968
Licencja:
testowa (trial)
Wersja:
10.1.4
Autor:
Adobe Systems Incorporated
Strona WWW:
Kliknij aby odwiedzić stronę

Pobierz program: Adobe Acrobat X Pro 10.1.4 Pobierz