Na tej stronie pobierzesz program:

Adobe Dreamweaver CS6

Opis:
Jest to nowa wersja znakomitego narzędzia przeznaczonego dla profesjonalistów. Program służy do graficznego projektowania stron internetowych. Aplikacja wspiera obsługę skryptów JavaScript oraz dynamicznego HTML (DHTML). Pozwala również na pozycjonowanie elementów, zastosowanie metody przeciągnij i upuść przy projektowaniu ramek i tabelek. Dreamweaver CS5 doskonale integruje się z innym programami z rodziny CS5. Posiada kontrolę odnośników, dostosowanie dokumentów DHTML do starszych wersji przeglądarek, itd.

Funkcje Adobe Dreamweaver CS5:

Architektura Spry dla Ajax
Za pomocą programu Adobe Dreamweaver CS3, można wizualnie projektować, rozwijać i umieszczać interfejs użytkownika stosując architekturę Spry dla Ajax. Architektura Spry dla Ajax jest biblioteką JavaScript dla projektantów WWW, która pozwala budować strony dostarczające bogatszych przeżyć ich użytkownikom.

Widżety Spry
Widżety Spry są wstępnie zbudowanymi, zwykłymi komponentami interfejsu użytkownika, które można dostosowywać przy pomocy CSS, a następnie dodawać do stron WWW. W programie , można dodawać do stron wiele widżetów Spry, włączając listy i tabele oparte na XML, harmonijki, zakładki, elementy formularza z zatwierdzaniem.

Efekty Spry
Efekty Spry są prostą, elegancką metodą podniesienia atrakcyjności serwisu WWW. Można je zastosować do prawie każdego elementu strony HTML.

Poszerzona integracja z programem Photoshop CS3
Program zawiera rozszerzoną integrację z programem Photoshop CS3. Obecnie, projektanci mogą po prostu zaznaczyć dowolny fragment projektu w programie Photoshop (również obejmujący wiele warstw) i wkleić go wprost na stronę programu . Program wyświetla okno dialogowe, w którym można określić opcje optymalizacji obrazu.

Kontrola zgodności przeglądarki
Nowa funkcja w programie Kontrola zgodności przeglądarki generuje raporty, które identyfikują problemy związane z CSS w wielu przeglądarkach. W widoku kodu, problemy są oznaczane przez podkreślenie w kolorze zielonym, co pozwala dokładne ustalenie w czym jest problem.

Adobe CSS Advisor
Serwis internetowy Adobe CSS Advisor zawiera informacje na temat najnowszych problemów z CSS, i jest dostępny wprost przez interfejs programu podczas działania funkcji Kontrola zgodności przeglądarki.

Układy CSS
Program oferuje zestaw wstępnie zaprojektowanych układów CSS, które pozwalają na szybkie zbudowanie strony i pomagają nauczyć się układach strony CSS dzięki obszernym komentarzom w kodzie.

Zarządzanie CSS
Funkcja Zarządzaj CSS ułatwia przenoszenie reguł CSS z dokumentu do dokumentu, z nagłówka dokumentu do zewnętrznego arkusza, pomiędzy zewnętrznymi plikami CSS, itd. Można także konwertować kod CSS w linii na reguły CSS i umieścić je gdzie trzeba - po prostu przeciągając i upuszczając.

Adobe Device Central
Zintegrowany z programem Dreamweaver jak również dostępny za pośrednictwem rodziny programów Creative Suite 3, program Adobe Device Central upraszcza tworzenie zawartości dla urządzeń przenośnych dając ci możliwość szybkiego dostępu do podstawowych specyfikacji technicznych dla każdego urządzenia, oraz zmniejszanie tekstu i obrazów strony HTML, aby dokładnie pokazać jak będą renderowane na tym urządzeniu.

Adobe Bridge CS5
Adobe Bridge centralnie udostępnia pliki projektów, aplikacje i ustawienia wraz z obsługą znakowania metadanych XMP i wyszukiwania. Dzięki funkcjom organizowania i współużytkowania plików, oraz dzięki dostępowi do Kolekcji zdjęć Adobe, program Adobe Bridge udostępnia bardziej wydajny obieg pracy przy tworzeniu i pozwala panować nad projektami druku, WWW, wideo i dla urządzeń przenośnych.
Data dodania:
19 Sep 2008 12:45:15
Data dodania:
26 Jun 2012 23:15:55
Rozmiar:
326 MB
Pobrań:
2154
Licencja:
Trial (testowa)
Wersja:
6
Autor:
Adobe Systems Incorporated
Strona WWW:
Kliknij aby odwiedzić stronę

Pobierz program: Adobe Dreamweaver CS6 Pobierz