Na tej stronie pobierzesz program:

Bolek i Lolek. Język angielski dla dzieci

Opis:
Bolek i Lolek - język angielski dla dzieci to nowatorski program edukacyjny, dzięki któremu twoje dziecko szybko i z łatwością przyswoi trudne słówka i zwroty. Program przeznaczony jest dla dzieci w wieku od pięciu lat. Jednak nawet młodsi użytkownicy pod opieką rodzica są w stanie bawić się w większość zabaw. Wszystkie elementy są bowiem duże i czytelne. Żadna zabawa nie wymaga od dziecka manualnej zręczności, czy umiejętności czytania, ponieważ nauka polega na słuchaniu, zrozumieniu i powtarzaniu słówek oraz zwrotów. Materiał językowy podzielony został na etapy o rosnącym poziomie trudności. Kolejne plansze staną się dostępne wraz z postępem prac nad rakietą Titi. Słownictwo dotyczy otoczenia najbliższego dziecku, użytkownik poznaje nazwy ludzi, przedmiotów, czy kolorów. I właśnie to słownictwo tworzy solidną podstawę do dalszej nauki.
Jednak oprócz walorów edukacyjnych program oferuje przede wszystkim doskonałą rozrywkę dla najmłodszych. Na dzieci czekają zabawy takie jak: komponowanie pizzy, projektowanie pokoju marzeń, budowanie potwora, projektowanie elewacji, ustawianie zwierząt do zdjęcia, malowanie miasta, kolorowanie obrazków, znajdowanie szczegółów, podróż podziemną kolejką.

W każdym momencie zabawy można zajrzeć do słownika obrazkowego, podzielonego na 15 kategorii tematycznych. Początkowo wszystkie wyrazy są czarno-białe, jednak wraz z nauką kolejnych słówek naklejki i słówka staną się kolorowe.
W słowniku znajduje się przejście do prostej, ale ekscytującej gry pamięciowej "Mistrz słownika" - tutaj jest sprawdzana znajomość słówek, które dziecko już poznało w programie.
Data dodania:
01 Jun 2009 17:27:03
Data dodania:
01 Jun 2009 17:30:29
Rozmiar:
68.5MB
Pobrań:
1863
Licencja:
Demo (demonstracyjna)
Autor:
Aidem Media
Strona WWW:
Kliknij aby odwiedzić stronę

Pobierz program: Bolek i Lolek. Język angielski dla dzieci Pobierz