Na tej stronie pobierzesz program:

Król Maciuś I. Przedszkole, zabawy z przyjaciółmi

Opis:
Król Maciuś Pierwszy. Przedszkole, zabawy z przyjaciółmi to nowa zwariowana gra dla calej rodziny! Przezabawne konkurencje, wielkie emocje i kolejna porcja doskonałej zabawy nawet dla ośmiu graczy jednocześnie!
 
Całość składa się z siedmiu różnorodnych gierek, w których maluchy mają wiele okazji do popisania się swoją spostrzegawczością i umiejętnością kojarzenia. Na beniaminków zasiadających przed monitorami komputerów czekają następujące zabawy: zwierzaki (dbanie o przesympatycznego pieska, który wabi się Hultaj), animowana kolorowanka, połącz kropeczki (łączenie różnokolorowych punktów i odkrywanie sekretów), warsztat Antka (stajemy się pomocnikiem młodego majsterkowicza i składamy różne przedmioty), cymbergaj, kukiełkowa pracownia Hani (tworzenie własnej, niepowtarzalnej kukiełki, którą można później wydrukować) oraz znikające klocki (słuchanie wskazówek i odgadywanie, co sam Król Maciuś I miał na myśli). Podczas zabawy dzieci rozwijają szeroko rozumianą kreatywność i logiczne myślenie.

Przedszkole, zabawy z przyjaciółmi, podobnie jak pierwsza gra z Królem Maciusiem Pierwszym w roli głównej, charakteryzuje się ręcznie malowaną, kolorową oprawą graficzną (ciekawe animacje oraz mnóstwo barwnych elementów czy obiektów skutecznie przyciągają uwagę najmłodszych użytkowników). Oczywiście gra pozbawiona jest przemocy.
Data dodania:
05 Jun 2009 19:12:34
Data dodania:
05 Jun 2009 19:30:10
Rozmiar:
56.2MB
Pobrań:
1862
Licencja:
Demo (demonstracyjna)
Autor:
Aidem Media
Strona WWW:
Kliknij aby odwiedzić stronę

Pobierz program: Król Maciuś I. Przedszkole, zabawy z przyjaciółmi Pobierz