Na tej stronie pobierzesz program:

Ewida Standard 3.5

Opis:
Ewida Standard to program do ewidencji i inwentaryzacji sprzętu komputerowego i oprogramowania w firmie. Głównym zadaniem programu jest wspomaganie zarządzaniem sprzętem informatycznym, oprogramowaniem oraz jego licencjami. Ponadto aplikacja pozwala na prowadzenie ewidencji napraw i modernizacji sprzętu komputerowego, stałe kontrolowanie okresów gwarancyjnych i zmian w lokalizacji hardware'u.

Program posiada przyjazny użytkownikowi interfejs graficzny, pozwalający szybko zorientować się w możliwościach programu. Ewida Standard 2006, bazując na technologii Microsoft .NET Framework 2.0, posiada niezwykle pomocny moduł, jakim jest Menedżer Obiektów. Element ten umożliwia bezpośredni dostęp do zgromadzonych informacji w bazie danych.

Cechą wyróżniającą aplikację jest również System wydruków, pozwalający tworzyć własne szablony wydruków w formacie XML, edytować ustawienia czcionek i ich kolorów a także zastępować standardowe wydruki własnymi szablonami. Oprócz tego Ewida Standard zawiera Konstruktor List - umożliwiający tworzenie własnych zestawień danych w oparciu o układanie zapytań do dwóch wybranych tabel (jednocześnie) z wykorzystaniem dwufazowego filtrowania każdego zapytania.

Uwaga: Ewida Standard wymaga bibliotek .NET Framework 2.0.
Program jest polskiego autorstwa.
 
Data dodania:
29 Dec 2008 23:57:55
Data dodania:
24 Sep 2011 23:10:54
Rozmiar:
2 MB
Pobrań:
1869
Licencja:
Shareware
Wersja:
3.5
Autor:
StormCrypt
Strona WWW:
Kliknij aby odwiedzić stronę

Pobierz program: Ewida Standard 3.5 Pobierz