Na tej stronie pobierzesz program:

Przelew 2.1.6.9

Opis:
Program Przelew umożliwia ewidencję i wydruk lub nadruk formularzy polecenia przelewu, przelewów do ZUS i Urzędu Skarbowego oraz dowodów wpłaty gotówkowej, w oparciu o bazę kontrahentów, osób i urzędów.
Jest on w pełni dostosowany do, obowiązujących od stycznia 2001 roku, nowych wzorów druków i formatów kont. Posiada opcję automatycznego importu oraz ewidencjonowania przelewów i wpłat wystawianych w programach Aga , Ala i Ewa .
Umożliwia wydruk graficzny formularzy dla programów DOS-owych KOM, KKH i KKP firmy streamSOFT oraz innych programów eksportujących przelewy i wpłaty w formacie MULTICASH Bank Śląski.

Prowadzona przez program ewidencja wystawionych przelewów i wpłat, z możliwością szukania, filtrowania oraz definiowania wydruków, umożliwia wykonanie wielu zestawień i podsumowań.
Zgodne ze wzorcem, druki powinny posiadać odcinek w kolorze czerwonym lub żółtym, w celu ich dalszej elektronicznej obróbki (OCR). W programie Przelew istnieje możliwość wydruku przelewu z kolorowymi odcinkami.

Podstawowe funkcje programu:

  • Wydruk lub nadruk formularzy polecenia przelewu oraz wpłaty gotówkowej w kilku formatach, zgodnych z wzorami określonymi przez Związek Banków Polskich.
  • Elektroniczny eksport wystawionych przelewów do: MULTICASH Bank Śląski, MiniBank BZWBK S.A., Raiffeisen Bank i inne.
  • Ewidencja wystawionych przelewów z możliwością szukania, filtrowania oraz definiowania wydruków.
  • Prowadzenie słownika kontrahentów, osób i urzędów, z możliwością szukania, filtrowania oraz definiowania wydruków. Import bazy kontrahentów z programów DOS-owych firmy streamSOFT.
  • Słownik banków oraz kont nadawcy przelewów.
  • Wersja wielofirmowa.
Data dodania:
29 Dec 2008 23:07:46
Data dodania:
06 Feb 2010 10:13:10
Rozmiar:
21.4 MB
Pobrań:
1989
Licencja:
Trial
Wersja:
2.1.6.9
Autor:
STREAM soft s.j.
Strona WWW:
Kliknij aby odwiedzić stronę

Pobierz program: Przelew 2.1.6.9 Pobierz