Na tej stronie pobierzesz program:

Killer.exe 1.4

Opis:
Killer  to program do niszczenia różnego typu plików w sposób uniemożliwiający odtworzenie ich treści nawet przy pomocy "wyspecjalizowanych" programów i osób.
W praktycznym działaniu program otwiera każdy plik (również pliki ukryte i tylko do odczytu) i przed zniszczeniem nadpisuje jego treść kombinacją losowo wybieranych ciągów znaków, po czym usuwa plik z dysku.
Ilość nadpisań użytkownik może wybierać z przedziału 1 - 150; wartością domyślną jest 15 nadpisań co czyni treść takiego pliku niemożliwą do odzyskania.
Aktualna wersja programu posiada możliwość nadpisywania i niszczenia plików rozmieszczonych we wszystkich podkatalogach wybranego katalogu, w tym również podkatalogach o atrybutach ukryty i tylko do odczytu.
Wersja niezarejestrowana "Killera" różni się w zasadniczy sposób od wersji zarejestrowanej. W niej pliki, bez względu na ustawienie ilości nadpisań , są nadpisywane tylko pojedynczym przebiegiem. Pliki, podobnie jak i podkatalogi nie są przez program niszczone; ich pozostawienie pozwala na bliższe zapoznanie się z możliwościami programu.
Data dodania:
25 Aug 2009 13:45:39
Data dodania:
23 Aug 2013 19:30:57
Rozmiar:
420 KB
Pobrań:
1923
Licencja:
shareware
Wersja:
1.4
Autor:
mulawa
Strona WWW:
Kliknij aby odwiedzić stronę

Pobierz program: Killer.exe 1.4 Pobierz