Windows

Zobacz

Mac OS

Zobacz

Android

Zobacz

Google wycofał się z szyfrowania danych?

Google wycofał się z szyfrowania danych?We wrześniu 2014 roku firma Google poinformowała, że wraz z nową wersją Androida - zostanie wprowadzone domyślne szyfrowanie danych na nowych telefonach z wbudowaną najnowszą wersją oprogramowania Android 5.0 - Lollipop. Potwierdzeniem było wydanie dwóch telefonów z serii Nexus 5 i 9, które posiadały domyślne szyfrowanie danych, jednak oba produkty pochodziły bezpośrednio od producenta z Mountain View.
Czytaj więcej...

Duże zmiany w Google+. Na lepsze?

Duże zmiany w Google+. Na lepsze?Google+ czeka poważna przebudowa. Jak poinformował na swoim profilu Bradley Horowitz, szef projektu, serwis zostanie podzielony na dwie części: stream i zdjęcia.

- Ogromne znaczenie ma dla mnie to, żeby te zmiany zostały odpowiednio zrozumiane, jako faktyczna poprawa obydwu naszych produktów - napisał Horowitz.
Czytaj więcej...

Tak wyglądają Galaxy S6 i Samsung Galaxy S6 Edge !

Tak wyglądają Galaxy S6 i Samsung Galaxy S6 Edge !Być albo nie być Samsunga? Ostatnia deska ratunku? Decydujący produkt? Niektórzy chyba przypisują premierze Galaxy S6 zbyt wiele znaczeń. Nie ulega jednak wątpliwości, że właśnie zobaczyliśmy jednego z najważniejszych smartfonów tego roku. Co można o nim napisać? Przede wszystkim, że wygląda obłędnie!
Czytaj więcej...