Windows

Zobacz

Mac OS

Zobacz

Android

Zobacz

LibreOffice Online - bezpłatny pakiet biurowy będzie dostępny także w chmurze

LibreOffice Online - bezpłatny pakiet biurowy będzie dostępny także w chmurzeLibreOffice, jeden z najpopularniejszych darmowych pakietów biurowych, będzie dostępny także za pośrednictwem chmury. Prace nad LibreOffice Online zapowiedziało The Document Fundation, przy okazji ujawniając partnerów projektu - firmę IceWarp i Collabora.
Co ciekawe pomysł na wykorzystanie wirtualnego dysku twardego nie jest nowy, bo wzmianki na ten temat pojawiły się jeszcze w 2011 roku.
Czytaj więcej...

Bloodborne – premiera i pierwsze recenzje

Bloodborne – premiera i pierwsze recenzjeBloodborne trafiło dzisiaj do sprzedaży i zbiera świetne opinie. Według pierwszych recenzji mamy do czynienia z pierwszym tak wysoko ocenionym dużym tytułem na wyłączność konsoli PlayStation 4. Fani serii Souls powinni być zadowoleni z końcowego produktu: wyśrubowany poziom trudności, który sprawi, że w grze będziemy ginąć częściej niż zwykle, klimat rodem z epoki wiktoriańskiej oraz nieco zmieniony względem poprzednich tytułów studia From Software, ale wciąż satysfakcjonujący system walki.
Czytaj więcej...

Znamy minimalne wymagania Windows 10

Znamy minimalne wymagania Windows 10Windows 10 pojawi się na rynku "latem". Dzisiaj wiemy już też, jakie są jego minimalne wymagania sprzętowe zarówno w odniesieniu do komputerów, jak i tabletów i smartfonów.
Najważniejszą informacją dla rynku IT ostatnich dni z pewnością jest zapowiedź Microsoftu dotycząca darmowego udostępnienia systemu Windows 10 także dla osób korzystających z pirackich wersji Windows 7 i Windows 8.
Czytaj więcej...