Windows

Zobacz

Mac OS

Zobacz

Android

Zobacz

YouTube na Androida ma nową niezwykłą opcję

YouTube na Androida ma nową niezwykłą opcjęWyobraźcie sobie, że oglądacie film wyświetlany na trzymanym w ręku telefonie – i w zależności od tego, gdzie skierujecie ten telefon, na ekranie pokazuje się inny obraz. Tak, to już jest możliwe.
Oglądanie filmów obejmujących pełną sferę 360×180 stopni zostało już zapowiedziane w styczniu tego roku i jest już możliwe w przypadku normalnego używania serwisu YouTube w internecie.
Czytaj więcej...

Pierwszy trojan na Androida, który oszukuje system CAPTCHA

Pierwszy trojan na Androida, który oszukuje system CAPTCHAEksperci z Kaspersky Lab wykryli pierwsze mobilne szkodliwe oprogramowanie, które potrafi przechytrzyć system rozpoznawania obrazów CAPTCHA, zabezpieczający serwisy online przed zakładaniem kont przez internetowe automaty. W efekcie tysiące zainfekowanych urządzeń z Androidem automatycznie subskrybuje usługi o podwyższonej opłacie - bez wiedzy i zgody ich użytkowników.
Czytaj więcej...

Minecraft zakazany w Turcji, ze względu na przemoc w grze

Minecraft zakazany w Turcji, ze względu na przemoc w grzeTureckie Ministerstwo ds Rodziny i Polityki Społecznej stwierdziło, że Minecraft zostanie zdelegalizowany. Żeby było jeszcze śmieszniej, powodem takiej decyzji jest śledztwo tureckich organów, które wykazało, że Minecraft jest grą, w której promuje się... przemoc.
Na podstawie oficjalnego raportu, Ministerstwo ds Rodziny i Polityki Społecznej stwierdziło zatem, że gra jest zbyt brutalna, przez co nieodpowiednia dla dzieci.
Czytaj więcej...