Na tej stronie pobierzesz program:

Internet Explorer 9 - 64-bit

Opis:
Program Windows Internet Explorer 9 oferuje witryny sieci Web i aplikacje, które dzięki odpowiedniemu wykorzystaniu funkcji systemu Windows wyglądają i działają jak natywne aplikacje komputerowe.
Szybkość: Wszystkie funkcje programu Internet Explorer 9 działają szybko. Program Internet Explorer 9, zaprojektowany tak, aby w pełni wykorzystywał możliwości sprzętu komputera za pośrednictwem systemu Windows, zapewnia bogaty pod względem graficznym i funkcjonalnym interfejs, który działa równie szybko i sprawnie jak natywne aplikacje zainstalowane na komputerze.
Przejrzystość: Program Internet Explorer ze swoim powiększonym obszarem wyświetlania koncentruje się na ulubionych witrynach sieci Web użytkownika, nadając im atrakcyjny wygląd i zapewniając doskonałą przejrzystość. Idealna, intuicyjna integracja z systemem Windows 7 umożliwia dostęp za pomocą jednego kliknięcia do aplikacji sieci Web zminimalizowanych bezpośrednio na pasku zadań.
Zaufanie: program Internet Explorer oferuje bezpieczny i niezakłócony dostęp do sieci Web dzięki wbudowanemu zestawowi zaawansowanych mechanizmów zapewniania bezpieczeństwa, poufności informacji i niezawodności działania.
Współdziałanie: obsługa języka HTML5 i nowoczesnych standardów internetowych wykorzystujących koprocesor graficzny oznacza, że te same znaczniki działają w całej sieci Web, a ponadto działają szybciej i zapewniają bogatsze wrażenia za pośrednictwem systemu Windows i programu Internet Explorer 9.

Wymagania systemowe

  • Obsługiwane systemy operacyjne: Windows 7
  • Windows 7
  • Windows 7 z dodatkiem Service Pack 1 Beta
  • Komputer/procesor: komputer z procesorem o częstotliwości 233 MHz lub większej (zalecany procesor Pentium)
  • Pamięć: 512 MB
  • Miejsce na dysku twardym: 70 MB

Informacje dodatkowe

Data dodania:
16 Sep 2010 12:17:40
Data dodania:
21 Mar 2011 08:23:20
Rozmiar:
19.7 MB
Pobrań:
2143
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
Wersja:
64-bit
Autor:
Microsoft Corporation
Strona WWW:
Kliknij aby odwiedzić stronę

Pobierz program: Internet Explorer 9 - 64-bit Pobierz