Na tej stronie pobierzesz program:

2HDD 5.0.0

Opis:
Program 2HDD jest nietypowym menadżerem pobierania plików. Został on wyspecjalizowany do wspomagania pobierania wyłącznie plików multimedialnych z popularnych serwisów internetowych.
Przykładowe serwisy internetowe: youtube hd, sadistic, wrzuta, maxior, patrz, kwejk, break i wiele innych ( baza serwisów ciągle się zmienia, z dniem wydania wersji 5.0.0 jest ich ponad 40 ! )

Program po prawie 2 latach przerwy doczekał się najnowszej odsłony. Został zmieniony cały interfejs użytkownika, doszły nowe możliwości przy zachowaniu prostoty znanej z poprzednich wersji programu.

  • Najważniejszą opcją w programie jest możliwość pobierania plików z serwisów multimedialnych z najlepszą dostępna jakością (np. YouTube HD) w formatach FLV, MP4, MP3.
  • Drugą ciekawą opcją jest przeszukiwanie wybranych stron internetowych za pośrednictwem programu. Wyszukiwarka wpisuje za nas daną frazę na stronie i pokazuje nam wyniki.
  • Program posiada również konwerter multimedialny, umożliwiający zamianę formatu filmu na inny, np. konwertuje pliki flv na mp3,mp4,avi,mov i wmv ( istnieje możliwość przekonwertowania filmu z youtube na muzykę w formacie mp3 ).

Autorzy programu stawiają na prostotę i funkcjonalność.
 
Program do prawidłowego działania potrzebuje dodatek Microsoft .NET Framework 3.5 z SP1 do pobrania z naszego portalu.
 
Data dodania:
22 Jan 2010 15:51:09
Data dodania:
02 Apr 2012 20:24:20
Rozmiar:
3,64 MB
Pobrań:
1994
Licencja:
Shareware (testowa)
Wersja:
5.0.0
Autor:
Przemysław Pastusiak
Strona WWW:
http://www.2hdd.eu

Pobierz program: 2HDD 5.0.0 Pobierz