Na tej stronie pobierzesz program:

Oczko 2.04

Opis:
Oczko to bardzo wydajny system przekazywania obrazu z dowolnego komputera na komputer pracownika help desku, szefa firmy lub informatyka. I co najważniejsze - podgląd odbywa się bez potrzeby wylogowywania i przerywania pracy użytkownika, na zasadzie "każdy robi swoje".

Stanowi skuteczne narzędzie wspomagające proces zdalnego rozwiązywania problemów (help desk) na jakie napotykają pracownicy firmy korzystający z komputerów. Widząc na własnym monitorze aktualnie wykonywane przez użytkownika czynności - nie ruszając się z miejsca i w sposób szybki jesteśmy w stanie pomóc mu w rozwiązaniu napotkanego problemu.

Podgląd monitora odbywa się na żywo, bez opóźnień, w trybie ciągłym. Obsługa programu ogranicza się do 1 kliku myszą. Możemy prowadzić obserwację maksymalnie z jednego komputera jednocześnie.
Wersja programu przeznaczona dla: 1 konsoli + 1 agenta, bez żadnych ograniczeń funkcjonalnych ani czasowych. Zachęcamy do zakupu licencji pozwalającej na pracę ze wszystkimi komputerami Państwa firmy.
Data dodania:
07 May 2009 19:53:05
Data dodania:
21 Oct 2010 18:17:13
Rozmiar:
Windows XP, 2000, 2003, Vista
Pobrań:
1877
Licencja:
Demo demonstracyjna (pełna wersja: 1 konsola + 2 agentów)
Wersja:
2.04
Autor:
MM Studio
Strona WWW:
Kliknij aby odwiedzić stronę

Pobierz program: Oczko 2.04 Pobierz